Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu

Lyžařské zájezdy: nejvýhodnější lyžování 2019/2020

Zasněžené svahy, horská panoramata, bílý sníh třpytící se v paprscích zimního slunce a upravené lyžařské tratě. Zní vám to lákavě? Pak jste tu správně! Ať už preferujete lyžování v Alpách nebo spíše na českých horách či slovenských Tatrách, z bohaté nabídky lyžařských zájezdů od eTravel si určitě vyberete.

Nabízíme vám lyžařské zájezdy autobusem i možnost vydat se na lyže vlastní dopravou. Nechybí tipy na first minute či last minute lyžařské zájezdy, lyžování s dětmi zdarma i se skipasem v ceně.

Lyžování v Alpách

Kdo by nechtěl strávit zimní dovolenou lyžováním v Alpách - Alpy oproti českým horám nabízejí mnoho výhod. Dopřejte si i vy možnost lyžování téměř po celý rok, velké moderní lyžařské areály, prázdné sjezdovky, skvělé sněhové podmínky, vysokohorská panoramata, freeride, vysokou úroveň služeb, luxusní ubytování i skvělé doplňkové služby a zábavné akce v lyžařských střediscích.

Tak neváhejte a vyberte si z našich nejvýhodnějších lyžařských zájezdů do italských, rakouských, francouzských, slovinských i švýcarských Alp!

ZÁJEZDY

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magnam aliquyam erat, sed diam voluptua.

At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est.